Menu

Cart

O firmie

Nasza firma jest certyfikowanym dystrybutorem:
Farb marki Ralston największego niezależnego holenderskiego producenta farb - firmy Van Wijhe Verf. Farby Ralston do ścian i sufitów są farbami naturalnymi, produkowanymi w Biotechnologii ze skrobi ziemniaczanej i kukurydzianej. Nie zawierają rozpuszczalników. Z natury są hipoalergiczne. Zawierają 0g/L VOC (zawartość subst. lotnych w 1l farby. Max do 30g/l). Gwarantują wspaniałe krycie. Oszczędza to czas malowania i daje najlepszy efekt końcowy. A ich bardzo wysoka wydajność (praktyczna 16m2/1L) wpływa na ostateczny koszt malowania. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybierać spośród różnych klas odporności na ścieranie i poziomów połysku. Są dostępne wg 200.000 receptur kolorystycznych. Oferujemy także produkty do zadań specjalnych. Do malowania szkła, ceramiki i twardego PCV.


Chemii budowlanej ARDEX niemieckiego niezależnego producenta. Firma ARDEX oferuje doskonałe produkty chemii budowlanej o wyjątkowej niezawodności, jakości i powtarzalności. Gwarantuje ekonomiczne rozwiązania systemowe. Dzięki wysokim wydajnością produktów wpływa na ostateczny koszt inwestycji.

Szpachle ścienne TOUPRET rodzinnej francuskiej firmy, lidera w produkcji gładzi i szpachli. Produkty TOUPRET wyprodukowane z naturalnie występujących surowców (aż do 99% w zależności od produktu), to „czyste” szpachle. Szpachle TOUPRET zapewniają jakość powietrza wewnątrz. Produkty odpowiadają dyrektywom dotyczącym redukcji emisji zanieczyszczeń takich, jak LZO wewnątrz. Zakres oceny mieści się w przedziale A+ lub A [emisja jest bardzo niska albo nie istnieje]. Dzięki zastosowaniu mączki marmurowej, po aplikacji powierzchnie stają się bardzo odporne na zarysowania.

Materiałów do uzyskiwania efektów dekoracyjnych na ścianach i podłogach firm FOX, VALPAINT, PANDOMO i Francesco Guardi.

W naszej ofercie znajdą Państwo również ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!

 

Współpraca
Wiemy jak ważna jest dla nas współpraca z Twoją firmą dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych klientów, którym zapewniamy merytoryczne wsparcie, doradztwo techniczne oraz indywidualne podejście. Posiadamy ponad dwudziestoletnią wiedzę na temat farb i chemii budowlanej. Producenci i dostawcy z którymi współpracujemy to wiarygodni i sprawdzeni partnerzy. Oferujemy Państwu dogodne warunki współpracy. Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę i otrzymać dostęp do cen hurtowych - skontaktuj się w celu ustalenia warunków współpracy.
 
Wszystkie materiały budowlane, rozwiązania systemowe oraz narzędzia oferowane w Naszym sklepie posiadają wymagane atesty, certyfikaty i aprobaty techniczne.

Strefa Koloru

FHU KORMAX Mariusz Felczak

ul. Santocka 48-49 (Salon Carmen)

71-083 Szczecin

tel. +48 514 280 040

NIP 597-137-57-74

Social Media

Zaloguj lub Zarejestruj