Menu

Cart

Regulamin

1.    Sklep internetowy strefakoloru.szczecin.pl prowadzony jest przez firmę:

FHU KORMAX Mariusz Felczak
ul. Santocka 48-49
71-083 Szczecin

NIP: 597-13-75-774 REGON: 321563281

2.    Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu - zamówienia przyjmowane są:

  • przez stronę http://www.strefakoloru.szczecin.pl
  • przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefonicznie pod numerem telefonu +48 514 280 040

3.    Wszystkie produkty oferowane przez sklep STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fabrycznych  i prawnych, zostały legalnie sprowadzone na rynek polski.
4.    Wszystkie ceny na stronach STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT) oraz wyrażone są  w PLN. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki.
5.    Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT (wymaga uzupełniania dodatkowych danych przy składaniu zamówienia).
6.    STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL dostarcza towary za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub UPS.
7.    Zamówiony towar wysyłany jest na koszt odbiorcy po dokonaniu przelewu.  W przypadku przelewu zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto sklepu.
8.    Każde zamówienie potwierdzane jest za pomocą e-maila lub telefonicznie.
9.    Termin realizacji podawany jest każdorazowo przy produkcie. Czas wysyłki może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu.
10.    STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, gdy wzbudza ono uzasadnione wątpliwości (brak adresu e-mail, nr telefonu, danych teleadresowych klienta).
11.    STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL gwarantuje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru. Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Zwrot bez dowodu zakupu nie jest rozpatrywany. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Przed wysyłką zwracanego towaru prosimy o kontakt ze sklepem.
12.    Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego z kurierem.
13.    Podstawy reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, wynikające z różnych ustawień parametrów monitora klienta.
14.    Informacje zamieszczone na stronach sklepu STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest potwierdzenie przez klienta odbioru towaru.
15.    STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL gwarantuje pełną ochronę danych osobowych klientów zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Dane osobowe klientów będą używane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
16.    Poszczególne promocje obowiązujące w danym czasie nie łączą się.
17.    Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym STREFAKOLORU.SZCZECIN.PL. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z jego treścią i jego akceptacją.

Strefa Koloru

FHU KORMAX Mariusz Felczak (STREFA KOLORU)

ul. Santocka 48-49 (Salon Carmen)

71-083 Szczecin

tel. +48 508 204 335

email: strefakoloru@onet.eu

NIP 597-137-57-74

 

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek-Piątek 8:00-18:00

Sobota 9:00-15:00

Social Media

Zaloguj lub Zarejestruj